اعلام و اطلاعات جدید مسابقات جهانی قهوه ۲۰۲۰ ورشو!

دسته بندی ها :
اعلام و اطلاعات جدید مسابقات جهانی قهوه ۲۰۲۰ ورشو!

مقاله امروز در رابطه با اعلام و اطلاعات جدید مسابقات جهانی قهوه سال جدید در ورشو نیز می باشد !

با ما همراه باشید

لهستان میزبان چهار دوره مسابقات جهانی قهوه در سال ۲۰۲۰ است ، با حضور در World Latte Art (WLAC) ، قهوه جهانی در اسپیریت های (WCIGS) ، تسترهای جام جهانی (WCTC) و Cezve / Ibrik Championship (CIC) در انجمن تخصصی قهوه ،  نمایشگاه جهانی قهوه که از ۱۸ تا ۲۰ ژوئن در ورشو اتفاق می افتد. پس از پیشرفت در مسابقات مقدماتی در سراسر جهان ، بیش از ۱۰۰ شرکت کننده شانس این را دارند که هیئت رقابت های ملی خود را در چهار رقابت مبتنی بر مهارت های مختلف روی صحنه ببرند. شرکت کنندگان و هواداران می توانند از مرکز نمایشگاه Ptak به همراه هزاران بیننده آنلاین مسابقه را تماشا کنند. جریان ویدیویی مسابقات جهانی قهوه ورشو را بصورت آنلاین در wcc.coffee دنبال کنید ، یا برای اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه ، در خبرنامه جهانی قهوه ثبت نام کنید.

Jeff Hann for WCE

گذشته از مراحل مسابقات جهانی قهوه ورشو ، شرکت کنندگان می توانند اسپرسو و قهوه دم کرده را در دسترس مردم و هواداران قرار دهند تا بینندگان مسابقات و طرفداران قهوه با جادوی قهوه بیشتر آشنا شوند.

در WLAC ، baristas بر بیان هنری موجود در لاته آرت تمرکز می کنند و توانایی آنها را در تکثیر دو نوشیدنی قهوه و شیر نمایش می دهند. آنها طرح های خود را با استفاده از ریختن آزاد ، و.. تولید می کنند و طرح هایی را در اندازه های مختلف فنجان ایجاد می کنند. این مسابقات از سه دور تشکیل شده است ، پس از دور اول ۱۲ مسابقه به ثمر می رساندند و دوباره به رقابت می پردازند تا شش تیم برتر را پیدا کنند که در دور نهایی به رقابت  با یکدیگر بپردازند.

شما می توانید برای دیدن این مسابقات جهانی و گرفتن روحیه ی و انگیزه در خودتون با همراهی هشتگ #WCCWarsaw

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

در شبکه های اجتماعی هم از اخبار روز این مسابقات و هم از نحوه ی شرکت در آن مطلع شوید .

تیم الیرون

برچسب ها :

مطالب مرتبط

نظرات شما