قهرمان جهانی ۲۰۱۹ باریستا

قهرمان جهانی ۲۰۱۹ باریستا

مطلب امروز ما در رابط با قهرمان جهانی باریستا در سال ۲۰۱۹ نیز می باشد .
هدف ما از جمع آوری این مطالب و نشر دادن آنها این است که در شما انگیزه ایجاد کنیم تا بتوانید به هدف هایتان برسید

مسابقات جهانی Barista (WBC) مهمترین رقابت بین المللی قهوه است که هر ساله توسط World Coffee Events (WCE) برگزار می شود. این رقابت برای ارتقاء تعالی در قهوه ، پیشرفت در حرفه barista ، و جذب مخاطبان جهانی در یک مسابقات قهرمانی سالانه است که به عنوان اوج وقایع محلی و منطقه ای در سراسر جهان است.

هر ساله بیش از ۵۰ رقیب در مسابقات جهانی شرکت می کنند  شرکنندگان در آخر هر  فینال هر کدام ۴ اسپرسو ،۴ لاته آرت و ۴ نوشیدنی را به دلخواه و با استاندارد های دقیق در یک عملکرد ۱۵ دقیقه ای تنظیم شده و با موسیقی ملیتی خودآماده می کنند

تیم داوری  معتبر WCE از سراسر جهان عملکرد هر یک از آنها را در مورد برسی قرار می دهند از جمله : طعم قهوه ها و نوشیدنی های ارائه شده ، پاکیزگی ، خلاقیت ، مهارت فنی را نیز برسی می کنند. نوشیدنی و قهوه های  امضا شده همیشه محبوب به baristas اجازه می دهد تا تصورات خود را افزایش دهند و این مسئله همیشه بحث مسابقات و حرفه barista  رو جذاب و پر هیجان می کنه .

در طی رقابت ها در دور اول  مسابقات ۱۵ نفر انتخاب و وارد جدول رده بندی شده و باهم شروع به رقابت می کنند و بعد از طی یک دوره مسابقه دیگر  6 نفر انتخاب شده، راهی فینال مسابقات شده و  بعد از رقابت اصلی برندگان این مسابقه انتخاب  می شوند .

نتایج مسابقات قهرمانی جهان Barista 2019

قهرمان: جویئون جئون – کره جنوبی

دوم: میکالیس دیمیتراکوپولوس – یونان

سوم: کول تورود – کانادا

چهارم: میکائیل جاسین – اندونزی

پنجم: Wojtek Bialczak – آلمان

ششم: ماتیو تیس – سوئیس

با تشکر که این مطلب رو مطالعه کردین
تیم الیرون

نظرات شما

قالب ووکامرس